Про проєкт - Вивчаю – не чекаю

Про проєкт

“Вивчаю – не чекаю” – мобільний застосунок для учнів та учениць 1-4 класу, з яким весело і цікаво вивчати математику та читання.

Мета

Надати всім українським учням та ученицям 1-4 класів можливість навчатися за українськими навчальними програмами у будь-якій точці світу та за будь-яких умов.

notice

Його створили міжнародна організація War Child Holland та Громадська спілка “Освіторія” у партнерстві з Міністерством освіти і науки України.

Так ми допомагаємо забезпечити наших дітей знаннями, а Україну – майбутнім.

Чому потрібен застосунок?

Пандемія COVID-19 і війна в Україні спричинили серйозні втрати для української освіти

За офіційними даними, станом на вересень 2022 року, від бомбардувань та обстрілів постраждали понад 2400 закладів освіти, з яких 270 повністю зруйновані. Війна спричинила появу 7 млн дітей війни, більшість із яких позбавлені доступу до освіти.

Значна кількість учнів та учениць початкової школи опинились поза межами України, що віддалило їх від рідної системи освіти, зокрема – від вивчення української мови.

Тому, щоб забезпечити українських учнів та учениць 1-4 класів ефективним інструментом для онлайн-навчання, War Child Holland та ГС “Освіторія” у партнерстві з Міністерством освіти і науки України створили безкоштовний навчальний застосунок “Вивчаю – не чекаю”. З-поміж донорів – UBS Optimus Foundation, Jacobs Foundation, Roger Federer Foundation і Fourfold Foundation.

flags

Що особливого у “Вивчаю – не чекаю”?

Навчальні матеріали – відео та ігри – адаптовано для України

У застосунку дитина вчиться, переглядаючи пізнавальні освітні відеоуроки, які розроблені за підходами мікронавчання. А граючи в навчальні інтерактивні мініігри – закріплює вивчений матеріал.

Контент додатка – відео та ігри – повністю адаптовано для України. Всі теми і завдання відповідають українській навчальній програмі, а розробляли їх українські вчителі та методисти.

Водночас, застосунок створено за перевіреною досвідом методикою від War Child – організації, яка допомагає дітям війни отримувати освіту з 1993 року.

І найголовніше – застосунок універсальний. Він підходить як для офлайн-навчання, у школі, так і онлайн у будь-якій точці світу.

Співрозробники

 • War Child Holland

  War Child Holland

  Незалежна неурядова організація, яка підтримує дітей і молодь, що постраждали від збройних конфліктів і війни. Співпрацює з батьками, опікунами, членами громади, неурядовими організаціями, урядами, корпораціями та іншими партнерами по всьому світу, щоб забезпечити дітям доступ до захисту, а також освіти та психосоціальної підтримки.

 • ГС “Освіторія”

  ГС “Освіторія”

  Неприбуткова громадська спілка, яка допомагає реформувати та розвивати освіту в Україні. Зараз фронт Освіторії – зробити усе, аби 7 мільйонів дітей, що постраждали від війни, відновили навчання.

 • Міністерства освіти і науки України

  Міністерство освіти і науки України

  Застосунок “Вивчаю – не чекаю” розроблено у співпраці та за підтримки Міністерства освіти і науки України, яке сприяло адаптації додатка та розробленню контенту згідно з навчальною програмою України.

Дякуємо видавництвам, які надали дозвіл на розміщення у застосунку творів українських авторів